Hakkımızda

HakkımızdaHagelson Plastik ve Geri Dönüşüm San.Tic.Ltd.Şti. 2016 Mart ayında TÜBİTAK desteği ile kurulmuş bir AR-GE firmasıdır. Genel olarak polimer malzemeler ve yeni geri dönüşüm sistemleri üzerine çalışmaktadır.

Kendi geliştirdiği proje ve ürettiği yeni teknoloji sayesinde atık ve fire halıların geri dönüşümünden yeni plastik hammadde üretimi yapmaktadır. Bu sayede firmaların üretim esnasında oluşan dokunmuş fire halılarını, halı zemin kaplama işlerinde oluşan kenar firelerini veya proje aşamasında toplanan eski atık halılarının bertaraf etme sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Polimer Mühendislerinden oluşan genç ve dinamik kadrosu ile Yalova Sanayi Sitesinde 400 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

Ticari boyuttan öte temel motivasyonumuz geri dönüşüm yaparak, çocuklarımızın doğasının korunmasına katkıda bulunuyor olmamızdır.

Misyonumuz

Üretiminde dünyada 3. olduğumuz ve yılda yaklaşık 240.000 ton tükettiğimiz halı ve benzeri ürünlerin etkili ve faydalı yöntemler ile geri dönüştürerek ülke ekonomisine geri kazandırmak temel misyonumuzdur..

.

Vizyonumuz

Polimer bilimi ışığında yeni nesil teknolojiler geliştirerek, katma değer yaratmak ve hem tedarikçilerimize hem müşterilerimize kazan-kazan ilkesi ile fayda sağlamak temel vizyonumuzdur.


Soner ALAYURT
Polimer Mühendisi-Girişimci Yönetici

Otomotiv ve Ambalaj sektöründe deneyim.

Gülşah KARAYAVRU
Polimer Mühendisi- Ür-Ge Mühendisi

Satın Alma ve Satış süreçlerinde deneyim.

Yavuz BAYRAM
Makine Mühendisi-Makine Üretim Destek

15 yılı aşkın tecrübe 200+ makine projesi.

Kübra GÜLDEMİR

Malzeme Mühendisi-ArGe

5 yılı aşkın tecrübe ve İSG Uzmanı.

Hakan KAYAALP

Polimer Mühendisi

Ürün Geliştirme


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/hagelson/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46 Stack trace: #0 /home/hagelson/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/hagelson/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/hagelson/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46