Hakkımızda

HakkımızdaHagelson Plastik ve Geri Dönüşüm San.Tic.Ltd.Şti. 2016 Mart ayında TÜBİTAK desteği ile kurulmuş bir AR-GE firmasıdır. Genel olarak polimer malzemeler ve yeni geri dönüşüm sistemleri üzerine çalışmaktadır.

Kendi geliştirdiği proje ve ürettiği yeni teknoloji sayesinde atık ve fire halıların geri dönüşümünden yeni plastik hammadde üretimi yapmaktadır. Bu sayede firmaların üretim esnasında oluşan dokunmuş fire halılarını, halı zemin kaplama işlerinde oluşan kenar firelerini veya proje aşamasında toplanan eski atık halılarının bertaraf etme sorununu ortadan kaldırmaktadır.

Polimer Mühendislerinden oluşan genç ve dinamik kadrosu ile Yalova Sanayi Sitesinde 400 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir.

Ticari boyuttan öte temel motivasyonumuz geri dönüşüm yaparak, çocuklarımızın doğasının korunmasına katkıda bulunuyor olmamızdır.

Misyonumuz

Üretiminde dünyada 3. olduğumuz ve yılda yaklaşık 240.000 ton tükettiğimiz halı ve benzeri ürünlerin etkili ve faydalı yöntemler ile geri dönüştürerek ülke ekonomisine geri kazandırmak temel misyonumuzdur..

.

Vizyonumuz

Polimer bilimi ışığında yeni nesil teknolojiler geliştirerek, katma değer yaratmak ve hem tedarikçilerimize hem müşterilerimize kazan-kazan ilkesi ile fayda sağlamak temel vizyonumuzdur.